#696Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
#774Carlo TestoreEen viool. In koffer.
#8Mahillon, BruxellesEen rood koperen bugel. Gemerkt.
Un bugle en cuivre rouge. Porte une marque.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 50 / 60
#571“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
#226Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#548Ivoren sculptuur met voorstelling van personages en gebouwen in een berglandschap. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw.
Une sculpture en ivoire représentant des personnages et immeubles dans un paysage montagneux. Travail indien, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Tissot PR 50Een automatische roestvrij stalen dameshorloge.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100 / 160