#774Carlo Testore
Een viool. In koffer.
#8Mahillon, Bruxelles
Een rood koperen bugel. Gemerkt.
#696
Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
Deux violons et archets dans un coffre.No longer availableDim. l: 52 cm en l: 46 cmEstimate: € 100 / 120
#483Swarovski
#517
Guanyin van jade. Chinees werk.
#733
Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
#97
Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Une paire de vases balustre dans l’esprit de Sèvres, décorées de deux portraits de femmes polychromes sur cartouches avec encadrement dorés et sur fond vert.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
#34Paule Wolvens 1896-1977
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
#701
#365
#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
#168
#415
#21Murano
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50