Similar lots by type
-
#280Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250 / 300 -
#393Spiegel met mahoniehouten lijst.
Miroir au cadre en acajou.No longer availableDim. 104,5 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Vergulde smeedijzeren spiegel.
Miroir en fer forgé doré.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Een mahoniehouten spiegelkader. Tijdperk Louis-Philippe.
Cadre de miroir en acajou. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout.
Miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. H.76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#736Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#734Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een paar bijzettafeltjes, één in mahoniehout en één in notenhout.
Paire de tables d’appoint dont une en acajou, l’autre en noyer.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#580Een notenhouten fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl, bekleed met bordeaux fluweel.
Fauteuil cabriolet en noyer de style Louis XV recouvert de velours bordeaux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#264Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Man in interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#137Lark, ChinaEen viool in koffer. Te besnaren. We voegen er een metronoom en een opvouwbare pupiter aan toe.
Violon dans son coffre. Sans cordes. Nous ajoutons un métronome et un pupitre amovible.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#594Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een ronde tafel en zes bijpassende stoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Table ronde et six chaises assorties en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. Ø: 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#289Paul Bova“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#578Afrikaans reliekschrijn van gebeeldhouwd hout met diverse deurtjes waarop en waarachter handgeschilderde bijbelse taferelen. Paneeltjes gedecoreerd met laagreliëfs. Ethiopië.
Reliquaire africain en bois sculpté présentant plusieurs petites ports avec des scènes bibliques peintes à la main. Les extérieurs décorés de reliefs. Ethiopie.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 100 / 150

