#9Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#399Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#654Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.
Miroir de table en métal doré de style Louis XV. Verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#785Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#225Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 200 / 240
#298Een tinnen dekseldoosje in de vorm van een schildpad op een marmeren sokkel.
Boîte couverte en étain en forme de tortue sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#251Een gietijzeren plaquette met een beeltenis van Von Hindenburg in profiel. Interbellum.
Plaquette en fonte représentant Von Hindenburg en profil. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een luchter van gesculpteerd eikenhout.
#207“Moeder met kind”. Een gestileerd beeld van groengepatineerd brons.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisée en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#108Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#488Een Kinkozan dekselpot met een decor van figuren.
#172Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
#93Drie ingelijste miniaturen. Een met een portret van Napoleon, één met een jonge Duitse officier (gebarsten) en één reproductie van een damesportret.
Trois miniatures encadrées. L’une représentant Napoléon, une deuxième un jeune officier allemand, la dernière une reproduction d’un portrait de jeune femme.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#538Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hoogwaardigheidsbekleders aan het hof. Eén handvat gerestaureerd. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages de qualité au cour. Une anse restaurée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#419MolteniTwee zwarte en twee witte porseleinen vazen. Onderaan gemerkt.
Deux vases noirs et deux vases blancs en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120