Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.

Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.

Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.
Dim. 180 x 90 cm
SKU: 2510160280.
Category: Spiegel.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #9

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een wandspiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #654

    Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.

    Miroir de table en métal doré de style Louis XV. Verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #682

    Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.

    Petit miroir en étain sur des griffes de lion.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #785

    Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.

    Miroir en bois doré de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H 106 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #225

    Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 164 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #298

    Een tinnen dekseldoosje in de vorm van een schildpad op een marmeren sokkel.

    Boîte couverte en étain en forme de tortue sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #251

    Een gietijzeren plaquette met een beeltenis van Von Hindenburg in profiel. Interbellum.

    Plaquette en fonte représentant Von Hindenburg en profil. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een luchter van gesculpteerd eikenhout.

    Lustre en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #207

    “Moeder met kind”. Een gestileerd beeld van groengepatineerd brons.

    “Mère et enfant”. Sculpture stylisée en bronze à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #108
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #59
    Valerius De Saedeleer

    “Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.

    “Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #488

    Een Kinkozan dekselpot met een decor van figuren.

    Vase couvert Kinkozan à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #172
    Pieter De Mets
    Period: 1880-1965.

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #93

    Drie ingelijste miniaturen. Een met een portret van Napoleon, één met een jonge Duitse officier (gebarsten) en één reproductie van een damesportret.

    Trois miniatures encadrées. L’une représentant Napoléon, une deuxième un jeune officier allemand, la dernière une reproduction d’un portrait de jeune femme.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #538

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hoogwaardigheidsbekleders aan het hof. Eén handvat gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages de qualité au cour. Une anse restaurée. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #419
    Molteni

    Twee zwarte en twee witte porseleinen vazen. Onderaan gemerkt.

    Deux vases noirs et deux vases blancs en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More