Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.

Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.

Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.
Dim. 180 x 90 cm
SKU: 3005170390.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #365

    Een spiegel van goudgepatineerd hout met een rijkelijk versierde kuif als allegorie op de landbouw. (te restaureren)

    Miroir en bois doré richement décoré d’une allégorie sur l’agriculture. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 116 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #395

    Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #660

    Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir sculpté style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #468

    Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.

    Deux charrues en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81
    S.F. & Co. Crown Devon

    Een jardinière van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes. Onderaan gemerkt. Engels werk.

    Une jardinière en porcelaine polychrome avec guirlandes. marque à la base. Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #605

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.

    Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #731

    Een wandklok uit het Zwarte Woud met een hamerende smid.

    Une pendule murale de la Foret Noire avec un forgeron frappant l’enclume.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522
    Nico Burssens

    “Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    “Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #628

    Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.

    Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Een paar Chinese snuffbottles van handbeschilderd glas met decors van vrouwen.

    Paire de flacons à parfum chinois en verre peint à la main de longues élises.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More