Other lots in this auction
-
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
A column of black veined marble.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#554“Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Twee Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier.
"At the court of the Mogul" & "Elephant." Two Indian drawings, the first two on silk and the last one on paper.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#460Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt yellow gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 80 / 120 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#147Jean De RoncourtEen art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.
An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.No longer availableDim. h 56 x l 90 x b 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
A silver-plated metal and glass bonbonnière.No longer availableDim. h 14 x 28 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250

