#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691Val Saint LambertEen lot van drie stuks Val Saint Lambert bestaande uit een asbak en een vaasje, groen en kleurloos, en een roze schaaltje. Allen gemerkt onderaan en met sticker.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#360Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2.55 gEstimate: € 200 / 250 -
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80