#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#402Geert KunenEen lot van drie beelden in terracotta met een bronzen patina door Geert Kunen. Allen gemerkt achteraan.
A lot of three terracotta sculptures with a bronze patina by Geert Kunen. All marked on the back.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250 / 300