#431Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.No longer availableDim. Ø 25 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
#286Een paar gesculpteerde notenhouten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met floraal patroon. Lodewijk XIII-stijl.
A pair of wooden carved armchairs with double claw feet. Upholstered seat with floral pattern. Louis XIII style.No longer availableDim. H: 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#628Een groot lot oud tin, bestaande uit diverse borden, kannen, etc. circa 22 stuks, gewicht 10kg
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.