#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#382Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.
#125Clément MassierCache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#259Edmond Thomas“Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#169Salvador Dali“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200 / 220 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 40 / 60