#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#34“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
"How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.
A pair of antique chairs in Louis XV style, solid oak with dark purple velvet upholstery.No longer availableDim. 101 x 45 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#308Michel CaugantEen lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
A lot of 6 vintage earthenware duck terrines.No longer availableDim. 15,5 x 21 cm - 14 x 27 cmEstimate: € 160 / 220 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
"Model Podium". A pair of leather design armchairs with half-moon shape and split back. Designed by Favaretto & Partners for Estel.No longer availableDim. 79 x 56 x 63 cmEstimate: € 200 / 400