#500Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#588Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
A pair of 19th-century Chinese export porcelain plates in famille rose style, hand-painted with floral motifs and gilt edges.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#696Een notenhouten kaptafeltje op een centrale driepoot, voorzien van een neerklapbare spiegel en een kleine lade in de gordel.
A walnut dressing table on a central tripod, featuring a folding mirror and a small drawer in the center.No longer availableDim. H. 117 x 50 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#365Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
A lot of 2 cartridge cases marked Karlsruhe and dated 1902 and Aug 1918.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#306Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.No longer availableDim. h 75 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60