Other lots in this auction
-
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#657Val Saint LambertEen set van schaal en kom, Val Saint Lambert, kleurloos kristal met vergulde rand met bijhorende vergulde lepel. Toegevoegd een groene asbak, eveneens VSL.
A set of dish and bowl, Val Saint Lambert, colorless crystal with gilded rim including a matching gilded spoon. Added is a green ashtray, also VSL.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#494Victor DolphynPeriod: 1909-1993“Stilleven met peren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with pears." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#667Een map met Belgische munten. Van ca. 1900 tot 1980.
A collection of Belgian coins. From approx. 1900 to 1980.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#591LallemantEen keramische art-deco vaas in craquelé stijl, gemerkt onderaan TR Lallemant 'Made in France'. Slijtage aan de schouder.
A ceramic art-deco vase in crackle style, marked at the bottom TR Lallemant 'Made in France'. Wear on the shoulder.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 90 / 100 -
#17Val Saint LambertTwee stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een vierarmige kleurloze kandelaar en een schaaltje, donkerroze in de massa gekleurd. Beide onderaan gemerkt.
A lot of two pieces of Val Saint Lambert crystal consisting of a four-armed colorless candlestick and a dark pink colored dish. Both marked at the bottom.No longer availableDim. h 10 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Mirror. Scumpted wooden frame.No longer availableDim. 190x55 cmEstimate: € 1000 / 1200

