Other lots in this auction
-
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500 / 800 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#278Een balustervormige zuil van zwart marmer.
Une colonne balustre en marbre noir.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 150 / 250 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#884Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#702Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#407Wim BosPeriod: 1906 - 1974Een art nouveau bureaustel van messing, bestaande uit een inktpot met porseleinen recipiënt, een presse-papier met grijs marmer en een vloeiblok.
Une garniture de bureau Art Nouveau, comprenant un encrier à récipient en porcelaine, un presse-papier en marbre gris et un buvard.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800 / 2000

