#78ErcuisEen koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
#792Een groengepatineerde houten ton.
#56Merkwaardig bijzetmeubeltje van gefineerd mahoniehout. Een deurtje met latwerk, een lade in de gordel en bovenaan een valse lade. Vier gebogen klauwpoten van zwart hout, op wieltjes. Marmeren blad. XIXde eeuw. Slijtage.
Table d'appoint remarquable en acajou plaqué. Une porte en treillis, un tiroir dans la ceinture et un faux tiroir en haut. Quatre pieds à griffes courbes en bois noir, sur roulettes. Dessus en marbre. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. 80 x 42 x 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
#288“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#258Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.
#144Félix Van Den Eycken“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw. Achteraan gedateerd 1892.
#160“St. Gaudens 1908”. Een gouden munt van 900‰.
St. Gaudens 1908 . Une pièce d'or de 900 ‰.No longer availableDim. Ø 34 mm 33,40 gEstimate: € 1200 / 1500