Other lots in this auction
-
#301
Een groot lot verzilverd metaal, met schalen, groenteschalen, onderzetters, een Sheffield gedekte groenteschaal met afneembaar handvat, theezeefjes enz. o.m. van Wiskemann, drie zoutvaatjes van kristal. En een klein bloemenvaasje van massief Duits zilver.
Un grand lot de métal argenté, avec des bols, des plats de légumes, des sous-verres, un bol à légumes couvert de Sheffield avec poignée amovible, des tamis à thé, etc. en Wiskemann, trois caves à sel en cristal. Et un petit vase à fleurs en argent massif allemand .No longer availableEstimate: € 100/120 -
#82L. Vanaerschot
“Jachthaven op Linkeroever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marina sur la rive gauche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#247
Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
Pépite de table et étain en forme de coquille. Bois noir incrusté de nacre et décoré de caractères dorés. Travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35/50 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princessen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'une princesse en diamant et d'une baguette d'un poids combiné de ± 1,52 ct.No longer availableDim. 9,38 gEstimate: € 750/850 -
#408
Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#307
Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.
Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#5
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen en een cachetring met initialen.
Deux alliances en or jaune 18 ct et une bague à cachet aux initiales.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 240/300 -
#252
Een antieke Venetiaanse spiegel met gegraveerde bloemendecors en met geslepen bladeren in de hoeken.
Miroir de Venise ancien aux fleurs gravées et avec feuillettes taillés sur les coins.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#80
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300/1500 -
#418Lalique, France
Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.
Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.No longer availableDim. h: 4 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#460
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.
Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 250/350 -
#500
Metalen walvis op standaard.
Une balaine en métal sur base en fer.No longer availableDim. 85 x 135 cmEstimate: € 240/260