#514
#678
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
#252Leopold Frisch
“Dame se reposant dans un intérieur avec soldats marchant devant la fenêtre”. Huile sur carton. Signé et daté 1914.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#149Jean Marie Tailliet
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#479Lenaerts
“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#429
#383
Lot van zes voorwerpen van geel of rood koper.
#718Manufacture Liègeois
Een Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
#453
#629Banksy
“Old skool”. Art-print numérotée 102/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 220/240