Other lots in this auction
-
#501
Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420 / 460 -
#225Auguste Moreau
“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#504
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 137 x 87 mEstimate: € 160 / 180 -
#211Capodimonte
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
"Couple de pêcheurs". Deux groupes en biscuit multicolore. Signés et marqués.No longer availableDim. H:41&42cmEstimate: € 160 / 180 -
#106
Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560
Een 18 K witgouden hanger bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een in briolet geslepen peridot van +- 4 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un péridot taille briolet de +- 4 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 600 -
#56
Een antiek handkarretje.
Une charrette à bras antique.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Goebel, Germany
“Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.
"Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#662
Een ronde wandklok met wijzerplaat in achterglasschildering. Inclusief gewichten.
Une horloge murale ronde avec un cadran en verre églomisé. Avec les poids.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#30Pronto Verdal
Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet plaqué or à réparer. Nous y ajoutons une chaîne en plaqué or.No longer availableEstimate: € 40 / 60