#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#409J. Van Durme
Aquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.No longer availableDim. 69 cm x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Floris VersterPeriod: 1861 - 1927
“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
"Nature morte aux poissons". Une aquarelle sur carton. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
#613Goebel, Germany
“Sint Joris en de draak”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 55.
#110
Een 18 K geelgouden armband bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
Un bracelet en or jaune 18 kt serti d'un diamant de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 9,63 gEstimate: € 350 / 400 -
#602
“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#134François GeertsPeriod: 1850 - 1944
Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 48,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500 / 700 -
#330Swarovski Lourdes
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100