Similar lots by type
-
#596
Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#545
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180/200 -
#406
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#226
Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#771
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. H 100 cmEstimate: € 60/80 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40/50 -
#788
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. L 119 cmEstimate: € 40/50 -
#766
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#635
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#540
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200/300 -
#787
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/60 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#392
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#776
Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100/150 -
#758
Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. L 158 cmEstimate: € 200/240 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#476
“Landschap”. Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte. Signée illisiblement.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 120/160 -
#404
Een chromen salontafel met een groen marmeren blad. Recent werk.
Une table de salon chromée à tablette en marbre vert. Travail récent.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#37Capodimonte
Een grote groep Van meerkleurig biscuit in de vorm van een koppel in een koets met twee paarden en een koetsier. Zeer goede staat. Onderaan gemerkt.
Grand groupe en biscuit polychrome représentant un couple dans une calèche à deux chevaux et le cocher. Marque sous la base, très bon état.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een zittend naakt van gesculpteerd ivoor. Japans werk.
Nu assis en ivoire sculpté. Travail japonais.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
#14
Een lot grafiek e.d., bestaande uit twee ingekleurde etsen met zichten op New Orleans, twee oude modeprenten, vijf Chinese aquarellen op linnen en een klein surrealistisch olieverfschilderijtje op board.
Lot de gravures e.a. comprenant deux eaux-fortes en couleurs aux vues de New Orléans, deux planches de mode anciennes, cinq aquarelles chinoises sur lin et un petit tableau surréaliste en huile sur carton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#260Rosenburg
“Stadzicht getiteld Mauritspoort Den Haag”. Tegeltableau. 12 tegels, diverse letsels. Gesigneerd en achteraan gemerkt door Hendrik David Schild (1872-1928).
“Vue de ville à la Mauritspoort de La Haye”. Tableau de 12 carreaux. Signé par Hendrik David Schild (1872-1928) et marqué au verso. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 250/350 -
#191
Paar aardewerken Staffordshire hondjes.
Paire de chiens de Staffordshire en faïence.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#735
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#636
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#680
Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50/80