Similar lots by type
-
#798
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#712
Een lot van vier glazen presse-papiers op voet met meerkleurige inclusies.
Un lot de quatre presse papiers en verre sur socle aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#720
Een Engelse wandelstok met degen, de handgreep versierd met sterling zilveren kop. Gedateerd met jaarletter ‘P’ voor 1889.
Une canne Anglaise avec une épée dont la poignée est décorée d’une tête d’argent. Datée avec une lettre ‘P’ 1889.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/220 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#4
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80/120 -
#331
Een vaas van groen glaspasta.
Vase en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/90 -
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#470Murano
Een clown met gitaar van meerkleurig glaspasta. Haarscheurtje aan de strik.
Un clown avec une guitare en pâte de verre polychrome. Cheveu au noeud papillon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#445
Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100/160 -
#465
Twee clowns van meerkleurig glaspasta, waarbij één met een bal en de andere met een accordeon. Barst in de bal.
Deux clowns en pâte de verre polychrome, dont un clown avec une balle et l’autre clown avec un accordéon.No longer availableDim. h: 34 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#710
Een oude houten wandelstok met een handvat van hoorn, versierd met gedreven beslag van sterling zilver.
Une canne ancienne en bois avec une poignée en corne, décoration de montures en argent poussé Sterling.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 140/200 -
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#389
Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.
Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#440
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#419
Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de trois presse papiers en verre aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/140 -
#263
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee kleine vaasjes, een schaaltje, een deksel en een etui met achttien lepeltjes met vermeil. We voegen er asbak met een reliëfdecor aan toe.
Un lot d’argent, comprenant deux petits vases, une coupelle, un couvercle et un étui contenant dix-huit petites cuillères avec du vermeil. Nous ajoutons un cendrier à décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#630
Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.
Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.No longer availableDim. 49 x 49 & 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#610
Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120/200 -
#575
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage en perforatie.
Un tapis persan en laine fait main. Usures et perforation.No longer availableDim. 359 x 283 cmEstimate: € 80/120 -
#504L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#733
Een kommetje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een vogel.
Un bol en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un dragon et d’un oiseau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 65/85 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100/150 -
#641Val St. Lambert
Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.
Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 60/100 -
#698
Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#79
“Open plek in het bos”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Clairière dans le bois”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#105
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 14,65 gEstimate: € 1600/1800 -
#770
Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/100 -
#20
Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
Un collier de perles d’eau douce avec un fermoir en or 18 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#11
Een groot en gevarieerd lot postzegels met eerste-dags- en speciale uitgaven.
Un grand lot de timbres variés, éditions spéciales.No longer availableEstimate: € 50/70