Other lots in this auction
-
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#379Yven“Stilleven met fruit en aardewerk”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et faïence”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#76Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Val St. LambertEen lot van twee geslepen kristallen vazen, groen in de massa. Gemerkt onderaan en resp. genummerd 42/116 en 23/150, en vermelding van de designer.
Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.No longer availableDim. h 15 cm & h 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#706Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#663Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 80 / 120


