#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#114Paul-Herman Saffre“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#280Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#468Een lot van 5 Chinese borden.
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
#242Joseph GérardPeriod: 1821-1895“Bij de Griekse bakker. Een classicistische scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chez le boulanger grecque. Scène classique”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 500 / 600