Other lots in this auction
-
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
”Collage”. Techniques mixtes. Porte une signature: Boudin.No longer availableDim. 37,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#341Tiche, MilaanTwee classicistische vrouwen van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux statues en biscuit de femmes classiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399G. Goovaerts“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.
Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 60 cm Ø 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een sobere houten scribaan.
Un scriban en bois sobre.No longer availableDim. 38 x 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.
Une carafe en cristal incolore taillé et six petits verres.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731Matchbox King Size K-9“Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#551Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500


