Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met  gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met  gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.

Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.
Dim. bruto: 50,80 g
SKU: 2603190040.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #504

    “Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.

    ”Collage”. Techniques mixtes. Porte une signature: Boudin.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    Tiche, Milaan

    Twee classicistische vrouwen van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    Deux statues en biscuit de femmes classiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #399
    G. Goovaerts

    “Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    ”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697

    Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.

    Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308

    Een glazen wijnkaraf in tinnen houder en een art nouveau tinnen schotel.

    Une carafe à vin en verre avec support en étain et plateau Art Nouveau en étain.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een sobere houten scribaan.

    Un scriban en bois sobre.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #874
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #297

    Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.

    Une carafe en cristal incolore taillé et six petits verres.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #731
    Matchbox King Size K-9

    “Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #340

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5,87 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #551

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More