Other lots in this auction
-
#552Pol Mara“Fotoshoot”. Een lithografie. Genummerd 38/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Shoot photo”. Une lithographie. Numérotée 38/100 et signée hors planche.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 120 / 160 -
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 360 -
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
Un lot de sculptures africaines: trois masques et un couteau de cérémonie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
Une statue africaine. Kuba, Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 360 / 380 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#834Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.
Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#9Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
Petit miroir en étain sur des griffes de lion.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#855Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Mercedes truck. Met aanhangwagen.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120


