Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.

Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2202220197.
Categories: Hout, Verlichting.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #415

    Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32, 60 & 76 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #504

    Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.

    Lustre sac-à-perles en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #215

    Een koperen bolluchter met twee keer acht lichtarmen en getooid met een dubbele adelaar.

    Un lustre en cuivre à deux huit bras de lumière et décoré d'un double aigle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.

    Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #205

    Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).

    Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een paar smeedijzeren vuurmanden.

    Une paire de paniers à feu en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85

    Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.

    Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #118

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    Une pleurante en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #485

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #227

    Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.

    Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.

    Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #524

    Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.

    Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #302

    Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.

    Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #555

    Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.

    Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Een luchter van verguld brons en hout met vijf lichtpunten, versierd met fluitspelende saters en eindigend in bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré et bois avec cinq lumières, décoré de satyres jouant la flûte et se terminant en fleurs en verre.
    No longer available
    Dim. H:40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #133

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #99
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 -1983

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #693

    Een lot Chinees exportporselein, bestaande uit vier kopjes, waarbij één met oor en twee schoteltjes. Enkele haarscheuren en schilfers.

    Lot de porcelaine d'exportation chinoise, composé de quatre tasses dont une avec anse et de deux soucoupes. Quelques cheveux et éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 7, 9 & 12 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #37

    Een klein bronzen beeldje in de vorm van een wolf.

    Une petite statuette en bronze en forme de loup.
    No longer available
    Dim. l: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #700

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei. Waaronder halssnoeren, broches, ringen e.a.

    Un grand lot de bijoux fantaisie en tout genre. Y compris colliers, broches, bagues et autres
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #175

    “Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.

    “Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 103 x 81 cm
    Estimate: € 5000 / 8000
  • #137

    “Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.

    "Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #438

    “Vogels in een struik”. Een groep van gesculpteerd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.

    "Oiseaux dans un buisson". Un groupe de jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #421

    Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.

    Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.
    No longer available
    Dim. L:73cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #449
    Dagmar Lampe

    “Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    "Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #481

    “Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More