Other lots in this auction
-
#677
Beeldje van Sint-Sebastiaan. Op een houten sokkeltje in Lodewijk XIV-stijl. Pijlen manco. Gemaakt voor 1946.
Statuette de Saint-Sébastien. Sur un socle en bois de style Louis XIV. Les flèches manquent.No longer availableDim. H. 23 cm (incl.)Estimate: € 200 / 300 -
#433
Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#529
Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.
Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Charles Houben
“Langgevelhoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme de la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#752Sadahiru II
“Kabuki-acteur”. Een originele Japanse houtsnede. Osaka-school, omstreeks 1865.
“Acteur du théâtre kabuki”. Gravure sur bois japonaise. Ecole d’Osaka, vers 1865.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#681
Een bronzen vaas met cloisonné versiering en met twee oortjes. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze décoré de cloisonné et avec deux anses. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668
Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500 / 600 -
#313
Een citruspersje van verzilverd metaal. Omstreeks 1900.
Petite presse à citron en métal argenté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#845Ligne Roset
Een tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#15
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 100 / 150