Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.
Christofle, France

Een tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.

Couverts à découper et à servir deux pièces en métal argenté dans leur étui d'origine.
SKU: 2405220667.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Christofle, France

  • #203
    Christofle, France

    Een honingpotje van verzilverd metaal en getorst glas. Gemerkt en in originele doos met beschermhoesje.

    Pot à miel en métal argenté et verre torsadé. Marqué et dans sa boîte d'origine avec housse de protection.
    No longer available
    Dim. H: 19cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #213
    Christofle, France

    “Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.

    "Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. H: 8-16cm
    Estimate: € 200 / 260

Other lots in this auction

  • #404
    Maria Innocentia Hummel

    “Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.

    « Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3
    Leopold Muller

    Een vaasje, een sierbord met voorstelling van gesluierde vrouw en een miniatuur met voorstelling van Minerva.

    Un vase, une assiette décorative représentant une femme voilée et une miniature représentant Minerve.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm Ø: 8,5 & 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #178

    Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.

    Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #177
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche de cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #439

    Drie Mogulscènes in gouache op zijde.

    Trois scènes Mogul en gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 51 cm x 35 cm, 47 cm x 34 cm & 52 cm x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.

    Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 53 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #155
    Morets

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72x53cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #602
    Pieter Mossay
    Period: 1913 - ?

    “Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.

    Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #55

    Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #502

    Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.

    Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.
    No longer available
    Dim. 22 x 13,5 cm (x9)
    Estimate: € 500 / 800
  • #257
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More