Other lots in this auction
-
#161Val Saint-Lambert
Grote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 800/1200 -
#187Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300/400 -
#50
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 800/900 -
#343
Een geslepen kristallen vaas, versierd met bloemen in een paarse fries en me vergulde rand.
Vase en cristal taillé, à décor de fleurs dans une frise violette et à bordure dorée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#545
Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#457
Twee diverse dekselvazen en een moderne Chinese vaas van veelkleurig porselein met Europees decor, de eerste twee met Imaridecor.
Deux vases à couvercle divers et un vase chinois moderne en porcelaine multicolore à décor européen, les deux premiers à décor Imari.No longer availableDim. H. 37 à 25 cmEstimate: € 60/80 -
#237
Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#440
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 850/950 -
#498
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#350
Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.
Une table basse gateleg en chêne avec des pieds torsadés et une tablette en accolade.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 40/50 -
#138Willy Vandersteen
“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#605
Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40/60