Other lots in this auction
-
#640
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 330/380 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#668Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#385
Een lampenvoet van blauw geglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée bleue.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40/60 -
#79Raymond Van HoeckPeriod: 1922 - 1992
“Stilleven met kersen”. Schilderij op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux cerises". Peinture sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#312
Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.
Une coupe en cristal de Bohème bleu et incolore.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#685
Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.
Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.No longer availableDim. 155 x 36 x 78 cmEstimate: € 50/70 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/140 -
#354
“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#521Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40/60