#553Maria Innocentia Hummel
#16
Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.No longer availableDim. 27 x 49 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#111Val Saint-Lambert
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
#47Val Saint-Lambert
#332Bulle-Clock
Een elektrische wandklok in messingen kast.
#396
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.
#592Massimo Cruciani
“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#83
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld.
Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 123 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#650Sirius
#36
Een schommelstoel met uitgestoken decor van honden en acanthusbladeren.
Fauteuil à bascule à décor sculpté de chiens et de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. H: 95cmEstimate: € 40/50