#554Maria Innocentia Hummel
“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
"Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
#482
“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50/800 -
#390
Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.
#401
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
#498
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#139Van der Veken (?)
“Schapen en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moutons et poules à la grange". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#28
Een paar gepolychromeerd aardewerken Toby-jugs.
Une paire de cruches Toby en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#500
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 360/400 -
Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#671
Een paar Aziatische houten beeldjes.
Une paire de figurines asiatiques en bois.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 35/45