Other lots in this auction
-
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#190
“Rokende Arabische man”. Aquarel op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Homme arabe fumant". Aquarelle sur papier. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#151Rien Poortvliet
“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat.
"Ailes déployées". Gravure. Signée et numérotée 25/100 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 x 16Estimate: € 40/70 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#257
Een fantasiezwaard met wandplaat.
Une épée fantaisie avec plaque murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 100 & 105 cmEstimate: € 20/30 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#32M. Renard
Non-figuratief beeldhouwwerk van geel koper. Gesigneerd.
Sculpture non figurative en cuivre jaune. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. H.32 cmEstimate: € 15/25 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#90Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De communie.” Lithografie, niet getekend.
"Communion." Lithographie, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28 x 25 cmEstimate: € 30/50 -
#234
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Een lot boeken, waarbij vier mbt Laurel & Hardy en één mbt Charlie Chaplin.
Un lot de livres, dont quatre liés à Laurel & Hardy et un lié à Charlie Chaplin.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 25/35 -
#77Lladro
“Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35