Other lots in this auction
-
#687
Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.
Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#29Val Saint Lambert
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#640
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 330 / 380 -
#500
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#61
“Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.
"Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#461
Een antiek Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit twee ruitvormige en een zeshoekige vaas met celadonglazuur en decor van bloeiende takken. Zeshoekige vaas met barst en één ruitvormige met doorlopende barst.
Garniture ancienne en porcelaine de Chine, composée de deux vases rhombiques et d'un vase hexagonal à glaçure céladon et décor de branchages fleuris. Vase hexagonal avec fissure et un vase en forme de losange avec fissure continue.No longer availableDim. h: 37 - 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#420
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 3,98 gEstimate: € 650 / 700 -
#351
Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33
Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#321Herend, Hungary
Twee verschillende porseleinen sierjardinières met vergulde decors, waarbij één op leeuwenpootjes. Beide gemerkt onderaan.
Deux jardinières d'ornement différentes en porcelaine à décors dorés dont l'une à pattes de lion. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 12,5 & 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#137Capodimonte
“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
"La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240