Other lots in this auction
-
#636Een vierkante houten salontafel.
Une table basse carrée en bois.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45 / 55 -
#93Val Saint LambertEen fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#259René Van EyndhovenEen paar stillevens met bloemenmanden. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998.
Une paire de natures mortes aux paniers de fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1998.No longer availableDim. 0 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 580 / 650 -
#252Hubert BellisPeriod: 1831 - 1902“Stilleven met kreeft, oesters en champagne”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Nature morte au homard, huîtres et champagne". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#587Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een landschap. Bovenaan gerestaureerd.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Restauré au dessus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#306Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
Guéridon en chêne de style Louis XV aux motifs finement sculptés.No longer availableDim. 67 x 53 x 74 cmEstimate: € 35 / 45 -
#439“Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.
"Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Swarovski LourdesTwee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100

