Other lots in this auction
-
#407Een Indisch bronzen reliëf.
Un relief indien en bronze.No longer availableDim. h: 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Royal Boch“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 700 / 800 -
#307Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#534“Hooimijten.” Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
«Meules de foin». Huile sur carton. Pas clairement signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#664Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#103PréciseEen zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.
Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.No longer availableDim. 190 x 109 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#594Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Théophile VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 90 / 130 -
#640Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Deux briquets anciens, un Win et un Dupont.No longer availableDim. l: 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600 / 800

