Similar lots by type
-
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200/300 -
#116
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#796
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100/150 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120/180 -
#772
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
Petit bureau ouvrant à deux petites portes vitrées. Années ‘20.No longer availableDim. 103 x 90 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#196
Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600/800 -
#627
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#286
Een rijk gebeeldhouwde eikenhouten hallbank in gotische stijl.
Banc de vestibule en chêne richement sculpté de style gothique.No longer availableDim. 136 x 130 x 47 cmEstimate: € 250/400 -
#680
Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#670Ligne Roset
Een verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300/400 -
#146
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#165
Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#295
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en 2 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#421Florent Hofinger, Brussel
Een dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#506
“Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.
“Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 500/600 -
#632
Een granieten bal.
Boule en granit.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#732Jérôme MeesPeriod: 1866 - 1941
“Arabier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arabe”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 25 x 31,5 cmEstimate: € 200/220 -
#561
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120/200 -
#608
Een Chinees dekselvaas van blauw en wit porselein met afbeeldingen van fabeldieren, en met fo-hond op het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré d’animaux fabuleux. Couvercle surmonté d’un chien de Pho.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 300/400 -
#766
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#17
Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.
Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#465
Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.
Ornement de jardin comprenant quatre cylindres.No longer availableDim. h: 50, 75 &100 cmEstimate: € 40/60 -
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux perles.No longer availableDim. 9,59 gEstimate: € 900/1000