Similar lots by type
-
#805
Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#801
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#810
Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#803
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#202
Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.
Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#221
Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.
Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 40/60 -
#204
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.No longer availableDim. 140 x 107 cmEstimate: € 50/60 -
#426
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#807
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#804
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#786
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#194
Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50/100 -
#813
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#806
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#809
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#570
Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.
Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/160 -
#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80/120 -
#199
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/200 -
#336
Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.No longer availableDim. 70 x 92 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/120 -
#565
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.
Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 100/120 -
#611
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#329Vlaamse School
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120/160 -
#526
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#391
Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#26
Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.
Un petit meuble en acajou, les pieds tournés aux étranglements , deux tiroirs et une tablette détachée.No longer availableDim. 83 x 54 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table Gateleg, pieds torsadés.No longer availableDim. 108 x 148 cmEstimate: € 40/80 -
#780
Elf diverse Vieux Bruxelles hoornvaasjes. De meeste onderaan gemerkt (enkele Limoges).
Onze cornets Vieux Bruxelles, quelques uns de Limoge, la plupart marqués.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#135
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#20
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150/250 -
#471
Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200/240 -
#490
“Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Venise”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120