Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een robijn cabochon van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un cabochon de rubis de ± 6 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 700/800 -
#219Jan van Couver
#134
Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
#48
#671
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Un piédestal en bois sculpté chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. 63 cm Ø 34 cmEstimate: € 150/180 -
#733
Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
#535
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#127
#49Ernest Dosschel (?)
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
#264
Een oude didactische wereldkaart.
#796Hamadan
Een Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine.No longer availableDim. 5m x 1 mEstimate: € 250/300