Similar lots by type
-
#801Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#595Gasparucci ItaloEen tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#778Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#805Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#770Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#628Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#790Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#782Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#788Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 40 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#520Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#606Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360 / 400 -
#800Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#638Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#751Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32 / 36 -
#563Een zalfdoos van blauw en wit Chinees porselein met personages in het decor.
Une boite à pommade en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de personnages.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Een sober Engels bureau met vier tapse poten, drie laden in de gordel en een gevacheteerd blad.
Un bureau anglais sobre avec quatre pieds fuseau, trois tiroirs dans la ceinture et une tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 145 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#630Een notenhouten bureau met een vilten blad, vier kleine en twee grote laden en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel en vier paneeldeuren in de blokken. Slijtage.
Un bureau en noyer et tablette en feutre, quatre petits et deux grands tiroirs. A subit des dégâts.No longer availableDim. 115 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299Jos Cools“Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360 / 420 -
#757Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableDim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#84Alicia Rymovitch“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30 / 50 -
#169Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#766Een gefineerd bijzetkastje met entretoise en klapblad, versierd met marquetterie. Sleutel manco.
Une petite meuble d’appoint en bois de placage et marquetterie à entretoise et abattant. Sans clés.No longer availableEstimate: € 100 / 120

