#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#590Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
#298Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50 / 80