#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
#566MeshedEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#390Mandarina & DuckEen bruin lederen handtas.
Sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 90 / 150 -
#306Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#265Mulberry“Hiver”. Een sjaal van merino wol.
“Hiver”. Châle en laine mérino.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 70 / 130 -
#407Paar boekensteunen versierd met koperen golfsticks.
Une paire de serre-livres, décoration de clubs de golf en cuivre.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#738Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. China, XIXe eeuw.
#225DelvauxEen handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
#570Een drie rijen parelsnoer met een 14 karaats wit en geel gouden slot bezet met saffier en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en kleine diamantjes.
Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 27,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#38Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
#481Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.
Un canon miniature en fer et aluminium.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 30 / 35