Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.

Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.

Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.
Dim. 243 x 114 x 55 cm
SKU: 2806220116.
Category: Meubel.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186

    Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.

    Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 95x200x50cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #606

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.

    Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.
    No longer available
    Dim. 155 x 36 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #675

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #674

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #216

    Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #236

    Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.

    Une étagère de jardin pliante en fer blanc.
    No longer available
    Dim. 169 x 63 x 34,5 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #6

    Een houten poppenkinderstoeltje.

    Chaise de poupée en bois.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #676

    Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.
    No longer available
    Dim. H:96cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #336

    Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #346

    Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #226

    Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.

    Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 106 x 67,5 x 78,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #246

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #636

    Een vierkante houten salontafel.

    Une table basse carrée en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.

    Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 150 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.

    Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519

    Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.

    Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.
    No longer available
    Dim. 135 x 124 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596

    Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

    Paravent blanc à décor de palmiers.
    No longer available
    Dim. h: 180,5
    Estimate: € 150 / 180
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #509

    Een eikenhouten bureau met vijf lades.

    Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 160x80x80cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #694

    Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.

    Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.
    No longer available
    Dim. Tafel:75x50x57cm Stoelen: H:72cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #266

    Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.

    Un bureau en bois avec deux tiroirs et une chaise en bois.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121
    Gustave Buchet

    “Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    "Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #637

    Een aardewerken beeldje met 2 gezichten afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.

    Une figurine en terre cuite à 2 visages du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.
    No longer available
    Dim. 11 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #578
    Goebel, West-Germany

    “Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.

    "Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #45

    Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.

    Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #594
    Jan Van Iersel
    Period: 1882 - 1966

    “Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.

    « Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.
    No longer available
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #371

    Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.

    Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #80

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,29 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,29 ct.
    No longer available
    Dim. 2,55 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #566

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.

    Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. H:230cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47
    Capodimonte

    “De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.

    "Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More