Similar lots by type
-
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#158Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307Een Chinese tweedeurskast van zwartgelakt hout met een meerkleurig en verguld decor. Binnenin eveneens gedecoreerd en met glazen legplankje.
Une armoire Chinoise à deux portes en bois laqué noir et décor polychrome doré. L'intérieur est également décoré et comprends une étagère en verre.No longer availableDim. 135 x 100 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#295Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#316Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#173Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#187Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#222Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#208Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#220Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#116Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#111Val St. LambertEen vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#253Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180 / 200 -
#103Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Een rond bijzetkastje in empirestijl met één deur en een zwart marmeren blaadje.
Table d’appoint ronde de style Empire ouvrant à une porte et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 160 / 180 -
#24Een eikenhouten klapspiegeltje. Circa 1800.
Un petit miroir pivotant en chêne. +- 1800.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 300 / 350 -
#289Kuhn & FleichelEen XIXde eeuwse weegschaal.
Une balance du XIXième siècle.No longer availableDim. 70 x 105 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309Een koperen droogtrommel.
Un séchoir en cuivre.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table à allonges en chêne aux pieds tournés. Vers 1900.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147“Paard van de steengroeve.” Bronzen beeld met steen op marmeren voet.
"Cheval de carrière". Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 120 / 200

