Similar lots by type
-
#759
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à/350 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120/200 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#623
Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#792
Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#768
Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100/150 -
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#630
Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#568Delvaux
Een lederen handtas. Model Brillant. Met stofhoes.
Sac à main en cuir. Modèle Brillant. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#69Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Docker”. Ets. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
“Docker”. Eau-forte. Signée et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Een Afrikaans houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Masque en bois. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#392Georg Mathaus SeutterPeriod: 1678 - 1757
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#665
Een paar armstoelen van notenhout in Engelse stijl. Rechte poten, lichtgebogen ruggen met twee spijlen. Losse kussens met lichte stof bekleed. XIXde eeuw.
Paire de fauteuils en noyer de style anglais. Pieds droits et dos légèrement courbés à deux lattes. Coussins amovibles recouverts de tissu clair. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#400
Een dikke en een dunne vaas van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un vase pansu et un vase allongé en cristal taillé de Bohème incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#225
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#304
Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.
Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#108Bronicro
Een dame en een heer van verzilverd brons op wit metalen sokkel. Naar ontwerpen van A. Caudez. We voegen er een lamp met een jonge dame en met geslepen kristallen kap aan toe. Voetstuk gebroken.
Homme et femme en bronze argenté sur socle en métal blanc. D’après des dessins de A. Caudez. Nous ajoutons une lampe avec une jeune femme et un abat-jour en cristal taillé. Base cassée.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#699Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 60/100