Other lots in this auction
-
#150
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#766
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemenmotieven en een centraal medaillon.
Tapis persan en laine aux motifs de fleurs et au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 410 x 295 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Franquin e.a.
Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
Lot de bandes dessinées en Néerlandais. Dont Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#437
Partij munten : Euro 2002, Belgische franken, 12 mapjes “fleur de coin” en drie plaquettes van brons.
Collection de monnaies: Euro 2002, francs belges, 12 étuis “fleur de coin” et trois plaquettes en bronze.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#194
“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#814
Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
Deux paires de bougeoirs en laiton représentant la Sainte Famille.No longer availableDim. h: 39 & 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414
“Vrouw en jongetje”. Oost-indische inkt en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Jean Jacques Gailliard.
“Femme et petit garçon”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Porte une signature : Jean Jacques Gaillard.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 80 / 120