Similar lots by type
-
#253
Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60/100 -
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#565
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 100/120 -
#67Goebel, Germany
“Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.
"Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#671
Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.
Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#8Leo Maes
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#45
Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.
Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#309
Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.
Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#425
Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.
Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30/50 -
#651
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#231
Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.
Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.No longer availableDim. h: 33 - 42 cmEstimate: € 60/80 -
#333
Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.
Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#27
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#9
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot de cinq gravures de livres liées à l'artisanat : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. Ainsi que Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (concernant les ventes publiques de faillite - collées sur du papier plus épais). Le secrétaire municipal A.Van Valckenisse a succédé à son père et à son grand-père à ce poste.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#127
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#449M. Ellens
“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#416Kashgai
Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 312 x 229 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een 14 K geelgouden ring met tijgeroog.
Une bague en or jaune 14K avec oeil de tigre.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 100/150 -
#458Goebel, Germany
“Brief ans Christkind”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 340. Gesigneerd door de decorateur.
Brief ans Christkind. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 340. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35/50 -
#119J. Eggerickx
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#121Gustave Buchet
“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#473Goebel, Germany
“Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.
"Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#382Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 28/85.
Une lithographie en couleurs. Signée, datée '84 et numérotée 28/85.No longer availableDim. 56 x 44,5 cmEstimate: € 300/500