Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.

Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.

An Art Deco table lamp sculpted from alabaster, featuring two greyhounds.
Dim. 45 x 23cm
SKU: 2609230147.
Categories: albast, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.

    A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations.
    No longer available
    Dim. 62cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579

    Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.

    A rectangular hanging lantern with black metal frame and glass walls. With sculpted rose ornaments, glass crystals and 3 light points.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 x 37cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #360

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #203

    Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.

    A gilded chandelier decorated with roses and with 5 light points.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #700

    Twee verschillende kaften ongestempelde postzegels. We voegen er twee lege kaften aan toe.

    Two different covers of unstamped postage stamps. We are adding two empty covers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een lot van een kazuifel met borduursels, een stola, een kelkdoekje met kant in foedraal en een goudgeborduurd doekje.

    A set consisting of a chasuble with embroideries, a stole, a corporal with lace in a case, and a gold-embroidered cloth.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #165
    Achiel Van Sassenbroeck
    Period: 1886-1979

    “Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Flemish village view." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 36 x 44,5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #369

    “Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.

    "Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #534

    Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.

    A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.
    No longer available
    Dim. 128 x 148 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #445

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #628

    Een Chinese staanlamp.

    A Chinese table lamp.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #312
    Albert van Dyck

    “Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "View of Schilde". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 25cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #455
    Gerard van den Berg

    Een vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.

    A vintage armchair in weathered gray leather. Model "Mantis" by Gerard van den Berg.
    No longer available
    Dim. 100 x 100cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #293

    Een houten crucifix met corpus.

    A wooden crucifix with corpus.
    No longer available
    Dim. 98 x 50cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #593

    Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More