Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.

Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.

Ornement de jardin comprenant quatre cylindres.
Dim. h: 50, 75 &100 cm
SKU: 1003200466.
Category: Beeld.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #466
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #141

    “Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.

    “Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #440

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #658

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.

    Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #278
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #633

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #529

    Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.

    Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329

    “Waterdraagster”. Een koperen beeld.

    “Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #717
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.

    Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 Ø 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #622

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #613

    Een paar kindjes van zandsteen.

    Une paire d’enfants en pierre de sable.
    No longer available
    Dim. 42 x 40 x 65 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #639

    Een arduinen console in drie vlakken.

    Console à trois surfaces en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #663

    Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.

    Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.
    No longer available
    Dim. h: 195 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #647

    Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.

    Eléphant en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 87 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.

    Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.
    No longer available
    Dim. 47 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.

    Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #619

    Een kubus van grijs marmer.

    Cube en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Emile Laporte
    Period: 1858 - 1907

    “Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #239

    “Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.

    “La Sainte-Vierge”. Sculpture en bois. Début du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #720

    “Indisch soldaat”. Een gebeeldhouwd hardhouten beeld.

    “Soldat indien”. Sculpture en bois dur.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.

    Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    Een granieten bal.

    Boule en granit.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #629

    Een antieke stenen graanmolen.

    Moulin à farine en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #634

    Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.

    Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #283

    Een gepolychromeerde houten Madonna met kind. Mogelijk Filipijns, begin XIXe eeuw.

    “Vierge à l’Enfant” en bois polychrome. Philippines (?), début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #367
    Val St. Lambert

    Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #268

    “Histoire de Henri IV”. Twee in leder gebonden delen. Parijs, 1765.

    “Histoire d’Henri IV”. Deux volumes reliés en cuir. Paris, 1765.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.

    Coupe en faïence italienne à monture en métal.
    No longer available
    Dim. 33 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een oud drukkerskastje met twaalf laden.

    Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #252

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #360

    Een briljant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. E. SI1. Met certificaat.

    Brillant de ± 0,54 ct enfermé. E. SI1. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 1250 / 1300
  • #300
    Juvenia, Swiss

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.

    Montre de dame en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 28 gram bruto
    Estimate: € 500 / 600
  • #739
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #674

    Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.

    Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 32 x 12 & 36 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #10

    Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 10 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #180

    Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. GH.

    Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct. G/H.
    No longer available
    Dim. 24,38 g
    Estimate: € 1300 / 1400
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More