Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.
Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.
Elli Malevolti

Een uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.

A sculpture of a bird of prey made from plastic. Marked Malevolti Italy.
Dim. 42cm
SKU: 2908230258.
Categories: Beeld, Design/vintage, Kunststof, XXe eeuw.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A copper candlestick converted into a lamp.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #795

    Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.

    A brass lamp base in Hollywood Regency style with a green fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #271
    Viners of Sheffield

    Een zilveren thee en koffieset met melkkan en suikerpot. Makers mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.

    A Silver tea-and coffee set with milk jug and sugar bowl. Maker’s mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.
    No longer available
    Dim. 22cm x 1740g
    Estimate: € 600 / 800
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607

    Een tafellamp met zware granieten voet.

    A table lamp with a heavy granite base.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #635

    Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .

    A plastic piece of office furniture from the sixties, based on the Boby Trolley by Joe Colombo.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #735
    Péjé

    “Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #756
    Aubrée à Nozay

    Een comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.

    A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.
    No longer available
    Dim. H: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    Een ovalen geslepen spiegel in vergulde kader m strik en guirlandes.

    An oval cut mirror in a gilded frame with a bow and garlands.
    No longer available
    Dim. h 55 x b 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #731

    Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.

    A lot of 4 Chinese utensils, including 2 scale flower pots, a rounded lid vase, and a neck support.
    No longer available
    Dim. h 24 Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.

    A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.
    No longer available
    Dim. +- 33 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #95

    Een snuffbox met email decor met een portret van een dame.

    A snuffbox with enamel decoration featuring a portrait of a lady.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #338

    Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.

    A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #297
    Marpa

    Een banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.

    A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.
    No longer available
    Dim. 59cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #652

    “Harlekijnen.” Zwart-wit foto.

    "Harlequins." Black and white photograph.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #724

    Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.

    Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.
    No longer available
    Dim. 20x25 cm - 42x32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    isidore Meyers
    Period: 1836-1916

    “Herder met zijn kudde op de heide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    "Shepherd with his flock on the heath". Oil paint on panel. Signed bottom left.
    No longer available
    Dim. 39 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #290

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 450 / 500
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More