#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
#540Emile Pequignet
#396
Twee verschillende luidsprekers in houten behuizing. Jaren ‘30.
#75Mali’Parmi
Twee handtassen van bruine en grijze raffia.
Deux sacs à main en raphia brun et gris.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#717Steiff
Een teddybeer met geluid (beperkte oplage) en een publiciteitspaneeltje.
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420 / 460 -
#535Georgina von Etzdorf
Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.
#27
Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#107
Un plat en faïence à glaçure, décor en relief d’un homard et de fruits de mer, d’après Palissy.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#239
Mahoniehouten commode met vier grote en twee kleine laden.
#501
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60