#304Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
"The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#675Een lot kristallen glazen.
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#51Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.
A white biscuit table lamp in the shape of a jug decorated with putti. Marked at the bottom. Electrical wiring.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Henri Levasseur“Femme à la rose”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Henri Levasseur”.
"Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".No longer availableDim. 66cmEstimate: € 700 / 800 -
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200