Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Christofle, Paris

Een uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.

Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.
SKU: 0703230111.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 1000 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #304
    Henri H.D.V.De Vooght

    “De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.

    "The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Een lot kristallen glazen.

    A lot of crystal glasses.
    No longer available
    Dim. H: 7-13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #510

    Een 18 karaat roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale morganiet van +- 0,75 ct.

    An 18 carat pink gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central morganite of +- 0.75 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #128

    Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.

    A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #502
    Paul Permeke

    “Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Churlish sea.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29
    Selper

    “Tuinzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘54.

    “Garden view.” Watercolour on paper. Signed. Dated '54.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #118
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “The Black Gold.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #630

    Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #499
    Salvador Dali

    “Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #51

    Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.

    A white biscuit table lamp in the shape of a jug decorated with putti. Marked at the bottom. Electrical wiring.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #197
    Henri Levasseur

    “Femme à la rose”, in gepatineerd brons gesculpteerd beeld, gesigneerd “Henri Levasseur”.

    "Femme à la rose", sculptured in patinated bronze, signed "Henri Levasseur".
    No longer available
    Dim. 66cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #259

    “Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.

    “Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.
    No longer available
    Dim. 53 x 43cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More