#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#157GucciEen handtas van leder en stof en met originele stofzak.
#168Josué DuponPeriod: 1864-1935“Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.
#340Swarovski LourdesEen paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
#489“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
#507Een paar dekselpotten van chinees wit en blauw prselein. Gedecoreerd met een draak en tempelleeuwen op de deksels.
#225Auguste Moreau“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#322Pique-fleurs van wit en groen kristal.
#673Goebel, Germany“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
#471Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 3,98 gEstimate: € 650 / 700