#24Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un lot d’objets argentés, comprenant cinq petites boîtes différentes. Nous ajoutons une petite boite chinoise et une bague en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Un lot comprenant divers plats et un ramasse-miettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#1KeramisEen aardewerken vaas met een gestileerd decor van een uil. Onderaan gemerkt.
#259E. Paul“Stilleven met zakhorloge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#47Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#307J. Richard à Paris“Le Glyphoscope”. Een oude fotocamera met platen en in tasje. Omstreeks 1904.
”Le Glyphoscope”. Un apareil photo ancien à plaques, dans une sacoche. +- 1904.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#473Een bowl en een cachepot van Imari porselein. Onderaan gemerkt en “Gold Imari”.
“Gold Imari”. Un bol et un cache-pot en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#40Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230 / 280 -
#424KashgaiEen handgeknoopt wollen tapijt.
Carpette d’Orient en laine. Faite main.No longer availableDim. 170 x 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 250