Similar lots by type
-
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500
Other lots in this auction
-
#79Joe Van RossumPeriod: °1940
“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#467
Een lot varia, bestaande uit tien kleine Boeddha’s van kunststof, een wijze van drijfhout, twee zinken eendjes als dekseldoosjes en een Italiaans groepje van kunststof.
Lot varié comprenant dix petits Bouddha en plastique, un sage en bois flotté, deux petits canards en zinc formant boîtes et un groupe italien en plastique.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#334Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100/180 -
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#793Jef Nys
“De belevenissen van Jommeke”. Een lot van 157 albums.
“De belevenissen van Jommeke”. Lot de 157 albums de bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#693
“Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Een oude naamplaat. Jaren ‘30.
“Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Ancienne plaque. Années 30.No longer availableDim. 48 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#748Mercator Fonds
Vijf kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (scheurtje aan stofwikkel). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. We voegen eraan toe: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover zonder huls).
Cinq livres d’art. Comme neufs et dans les cassettes de protection: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (petite déchirure à la couverture de protection ). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. Nous ajoutons: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover sans cassette).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#85Pontiac
Drie verschillende gedragen horloges.
Trois montres différentes. Usures.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#234Emmanuel Noterman
“Het dierenfestijn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le festin des animaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100/180 -
#613
Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableDim. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#438
Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60