#403Een gevarieerd lot souvenirlepeltjes, waarbij 11 tinnen, 9 vergulde, enkele zilveren en verzilverd.
Un lot varié de petites cuillères souvenir, dont 11 en étain, 9 argentées, quelques unes en argent et en métal argenté.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#347Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55 / 65 -
#58Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
#363Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#97Lot varia bestek van massief zilver.
#92Roca Freixa“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 55 / 65 -
#300Dani Mor QuartzEen roestvrij stalen polshorloge.
#658“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
#665Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
#758“ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.
”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#612Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#212“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120