Other lots by Wiskemann, Bruxelles
#109Gust Verhelst
“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
"Vue sur le port." Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 75/100 -
#352
“Bosgezicht”. Pastel op board. Draagt monogram.
"Vue sur la forêt". Pastel sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#568
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un bouddha thaï debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 200/300 -
#54
“Maria met kind”. Een tegeltableau waarvan enkele tegels mankeren.
#146
Een grote eikenhouten tafel met twee laden in de gordel.
#431
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#505
Fauteuil coquille en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons un repose-pieds différent.No longer availableDim. h: 84 en 45 cmEstimate: € 50/80 -
#307Emaux de Longwy
Een aardewerken ijsbeer. Gemerkt.
#413
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/140 -
#681
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#559Pol Marijnissen
“Wagentjes op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chariots sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 74 cmEstimate: € 100/150 -
#38
Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.No longer availableDim. H:29cmEstimate: € 60/80