Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
Een uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
Een uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
Heinrich, Germany

Een uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass. Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.

An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.
SKU: 1604240630.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482

    Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.

    A Chinese carved wooden trunk with figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 48 x 89 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    Amphora, Campina, Austria

    “Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.

    "Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #674

    Een vaasje in craquelé aardewerk versierd met apen.

    A small vase in crackled faience decorated with monkeys.
    No longer available
    Dim. H:17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #532
    Kachmar

    Een Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.

    An Iranian hand-knotted carpet with floral design. With certificate, numbered 305/203.
    No longer available
    Dim. 396 x 205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #609
    Leucos

    “Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.

    "Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    No longer available
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #330
    Delvaux Bruxelles

    Een beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.

    A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #450

    Een set van drie lange parelhalssnoeren.

    Three long pearl necklaces.
    No longer available
    Dim. L:44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.

    An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Jan van Beers
    Period: 1852-1927

    “Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #143
    Felix Zeh Scheibe-Alsbach
    Period: 1869-1937

    “Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.

    "Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #712
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.

    A 19th-century microscope, marked Nachet a Paris.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More