#627Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
#405Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
#691Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
#641Een witmetalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal blanc.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55
#571Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
#176Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#662Een recent duits tafelklokje. In werkende staat, compleet met sleutel.
#282Toon KosterPeriod: 1913 - 1990“Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#341Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.
#219Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#334Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
#169“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50