Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.

Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.

Lot en métal argenté, composé de plats, de saucières, d'un shaker, d'un moulin à poivre, etc.
SKU: 2405220693.
Category: Verzilverd.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #693
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    Een witmetalen champagne-emmer.

    Un seau à champagne en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #273
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.

    Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #627

    Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.

    Un plateau en métal argenté avec anses en forme de crocodile.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #347

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.

    Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #691

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.

    Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #405

    Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.

    Couverts en métal argenté aux motifs Louis XV. En ménagere.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #307
    Val Saint-Lambert

    Vijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 16 à 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #14
    Henri François Schaefels
    Period: 1827 - 1904

    “De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    « La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #318
    Richard Ginori, Italy

    Een porseleinen terinne met meerkleurig decor van vruchten en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Soupière en porcelaine à décor multicolore de fruits et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #287
    Val Saint-Lambert

    Een cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #440

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.

    Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une tourmaline rose de +- 0,83 ct.
    No longer available
    Dim. 3,52 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #372

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.

    “Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554
    Maria Innocentia Hummel

    “To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.

    "Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H.23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Serie van vier armstoeltjes in Régencestijl, bekleed met naaldwerk (slijtage).

    Série de quatre fauteuils de style Régence, sièges tapissées (usures).
    No longer available
    Dim. 59 x 74 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #530

    Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #119
    Suzanne Duchemin

    “Vrouw in een landschap bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Femme dans un paysage au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #473
    Maria Innocentia Hummel

    “Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/I.

    "Problème de Schwieriges". Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée 170/I en bas.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More