#164H. Wacker-Elsen“Visserboten op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#757Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
#120VendomeEen horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#482Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
#358Een lot van 109 oude ansichtkaarten van tussen 1903 en 1939. We voegen er een boekje met oude kaarten met zichten op de Côte d’Azur aan toe.
#698Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
#26Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.
Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.No longer availableDim. 77 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een album met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 400 stuks.
#569“Abstract”. Gemengde techniek.
#375Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#150Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#449Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100