#268Val Saint Lambert
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#489Jef Van Tuerenhout
“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#518-
Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260/300 -
#51
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75/100 -
#353
Een lot van 2 Chinees porseleinen vaasjes, waarvan 1 dekselvaasje. Onderaan gemerkt.
#53
Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150/200 -
#277
Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
#301
Een paar vintage vergulde tafellampen. Voeten vertonen vliegroest.
#384
Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#16
#261
Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50/70