#685
Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#475Pilar Gonzalez
“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
#496
Een Chinese kast met in relïef bloemen en vogels. Vier deuren en twee laden.
#656
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#162
#474Pilar Gonzalez
“De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.
#347Val Saint Lambert
#658
Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#540
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927
#56Lande
Een lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.No longer availableDim. h 202 x b 70 x d 32 cmEstimate: € 60/80